Аголна гарнитура Аполо на спуштање, Аполо, жолта | Велеа Хоум
Аполо

Аголна гарнитура на спуштање , жолта

Аголна гарнитура Аполо на спуштање 1
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 2
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 3
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 4
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 5
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 6
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 7
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Аполо на спуштање 7_thumb
55000 ден
Попуст: -45%
29900 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

жолта

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L263 B203 H88 см.
- област за спиење: 116/197 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил серија Сахара
Тапацир/пополнување:
- основа иверица
- полнење - полиуретанска пена Т30/33, 12 см.; вата 200гр/кв.м
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
* функција на креветот - метална рамка за душек на извлекување
* сандак
Магијата на домот е во хармонија на боите, чувството на удобност, како и во малите детали кои даваат индивидуалност и стил. Тапациран мебел во дневната соба игра клучна улога во постигнувањето атмосфера и за релаксација и за забава. Стилскиот и супер удобен тросед Аполо од нашата колекција аголни софи е дефинитивно вистинскиот избор, што ќе го направи вашиот секојдневен живот уште поудобен.
Високата еластичност на полиуретанската пена и полнењето со вата ви овозможува максимална удобност и при седење и во режим на кревет. Оваа карактеристика на моделот ви овозможува лесно да ја претворите во голем и удобен кревет. Сандакот под седиштето на софата е практичен начин за складирање на постелнина и предмети.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Потпирачите за рака на софата НЕ се наменети за седење. Секое динамично оптеретување или седење на нив може да доведе до деформации во нивниот изглед и структурен интегритет.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 174/87/90 см, тежина 67 кг.
Пакет 2: 201/90/90 см, тежина 63 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Аполо 700.00 ден. 2100.00 ден. 700.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не