Аголна гарнитура Германија на спуштање, Германија, темно сивa + светло резедо | Vellea Home
Германија

Аголна гарнитура на спуштање , темно сивa + светло резедо

Аголна гарнитура Германија на спуштање 1
Аголна гарнитура Германија на спуштање 2
Аголна гарнитура Германија на спуштање 3
Аголна гарнитура Германија на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Германија на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Германија на спуштање 3_thumb
72000 ден
Попуст: -38%
44000 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L280 B205 H102 см.
Материјал на основа:
- иверица
- иверица ламинирана
-МДФ
-цврсто дрво
-шперплоча
Тип на тапацир:
-Текстил
Механизми:
- Механизам за проширување
Основа на седишта:
-Цик-цак пружини
Пополнување:
-Полиуретанска пена
-Силиконска волна
- Област за спиење: 206/144 см
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 138/100/102 см, тежина 82 кг.
Пакет 2: 205/170/102 см, тежина 73 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Германија 700.00 ден. 2200.00 ден. 500.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не