Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II, Лас Вегас II, сива + црна кожа | Vellea Home
Лас Вегас II

Аголна гарнитура на спуштање , сива + црна кожа

Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 1
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 2
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 3
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 4
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 5
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 6
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 7
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 8
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 9
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 1_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 2_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 3_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 4_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 5_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 6_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 7_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 8_thumb
Аголна гарнитура на спуштање Лас Вегас II 9_thumb
62600 ден
47000 ден*
*Со картичка Vellea Home

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Десен

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Цврста, удобна, луксузна, убава - сето ова е гарнитурата Лас Вегас.
Димензии:
- L276 B180 H76см.
- површина за спиење: L220 B133 см.
Лицев материјал:
- тело, грб, потпирачи за рака: еко кожа
- седишта: полиестерски текстил (во наведените комбинации на бои)
- перници: полиестер текстил (во наведените комбинации на бои)
Тапацир:
- тапацир за основно иверица, цврсто дрво, метална рамка
- високо еластична пена N3030, 12 см, полиестерска обвивка
- силиконски памук - задни и украсни перничиња
Градба:
- иверица, цврсто дрво
Ногарки:
- цврсто дрво
Предности
- механизам за кревет
- сандак
- отстранливи навлаки на седиштето и декоративни перничиња
Се протега со метален механизам за душеци.
Наведената цена вклучува 7 големи и 3 украсни перници.
Кој е првиот збор што ми доаѓа на ум кога ќе кажеме софа? Цврст, удобен, луксузен, убав… Па, сега можете да додадете друго име - Лас Вегас. Тоа е името на оваа одлична понуда. Погледнете го, погледнете го внимателно. Совршено е од секаде! Совршена комбинација на бои и ткаенини, еко кожа и ткаенина. Дали некогаш сте замислиле како да го украсите вашиот дом? Сепак, може да направи многу повеќе, како што е претворање во простор за спиење. Ако имате пространа дневна соба, ќе можете вистински да уживате во софата од Лас Вегас.
Перниците на Софата се опремени со патент, кој овозможува лесно чистење.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
Потребен е чист отвор на вратата со минимална големина од 80 cm за внесување на модулите.
Број пакети: 2
Пакет 1: 180/76/46 см., тежина 80 кг.
Пакет 2: 176/76/46 см., тежина 75 кг.

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лас Вегас II 700.00 ден. 2900.00 ден. 900.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не