Софа Аризона, Аризона, кафеава + беж | Велеа Хоум
Аризона

Софа , кафеава + беж

Софа Аризона 1
Софа Аризона 2
Софа Аризона 3
Софа Аризона 4
Софа Аризона 5
Софа Аризона 6
Софа Аризона 7
Софа Аризона 1_thumb
Софа Аризона 2_thumb
Софа Аризона 3_thumb
Софа Аризона 4_thumb
Софа Аризона 5_thumb
Софа Аризона 6_thumb
Софа Аризона 7_thumb
31000 ден
Попуст: -43%
17400 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L227 B86 H78 см.
- област за спиење: 140/190 см.
Лицев Материјал:
- полиестер текстил, серија Аура
Тапацир / пополнување:
- седишта: полиуретанска пена 2538, H12 см, памучна волна 150 g / sq.m
- основа: иверица
Градба:
- цврсто дрво, иверица, МДФ
Предности:
* функција на кревет - влечење од седиштето, грбот се спушта
* сандак
* отстранливи патентни навлаки на перниците
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 193/89/60 см, тежина 69 кг.
Пакет 2: 85/57/35 см, тежина 19 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Аризона 700.00 ден. 1400.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не