Софа Базел, Базел, темно кафеава | Vellea Home
Базел

Софа , темно кафеава

Софа Базел 1
Софа Базел 2
Софа Базел 3
Софа Базел 4
Софа Базел 5
Софа Базел 6
Софа Базел 7
Софа Базел 1_thumb
Софа Базел 2_thumb
Софа Базел 3_thumb
Софа Базел 4_thumb
Софа Базел 5_thumb
Софа Базел 6_thumb
Софа Базел 7_thumb
36000 ден
25500 ден*
*Со картичка Vellea Home

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L207 B87 H89 см.
Лицев Материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа: тапацирани ремени
- потпирачи за грб: 9 см полиуретанска пена N30 високо еластична
Градба:
- цврсто дрво
- цврсто буково дрво
- иверица, ПДВ
Двоседот Базел е висококвалитетен производ направен со исклучително внимание на удобност и детали, што создава чувство за класа и стил. Цврстата рамка од висококвалитетно буково дрво ги потенцира тапацираните делови и му дава посебен стил на моделот. Двоседот е тапациран со тапацир од прва класа - ткаенина со оптимална густина, висока отпорност на абразија и кадифена површина. Високо еластичното полнење и основата на ремените дефинираат исклучително чувство на удобност и релаксација.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 209/85/52 см, тежина 55 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Базел 700.00 ден. 900.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не