Плакар Полин L, Полин L, даб сонома | Vellea Home
Полин L

Плакар , даб сонома

Плакар Полин L 1
Плакар Полин L 2
Плакар Полин L 3
Плакар Полин L 1_thumb
Плакар Полин L 2_thumb
Плакар Полин L 3_thumb
17900 ден
14100 ден*
*Со картичка Vellea Home

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L150 B52 H190 см.
Основа и врати:
- ламинирана иверица
- украс: даб сонома
- HDF грб 3 мм.
Распределба:
- шипка за облека
- 3 полици
Предности:
* фиока
Ние создаваме можности што ќе го направат вашиот дом стилски, уреден и удобен. Гардероба Полин Л е практичен и елегантен предлог за надополнување на мебелот од спалната соба или ходникот. Плакарот има удобен распоред за складирање облека, постелнина или багаж. Моделот е изработен од ламинирана иверка со мазна површина со висока отпорност.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и квалитетот на мебелот. Овој вид оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 190/52/6 см, тежина 32 кг.
Пакет 2: 180/50/6 см, тежина 31 кг.
Пакет 3: 150/50/8 см, тежина 31 кг.
Пакет 4: 50/50/5 см, тежина 9 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Полин L 2700.00 ден. 700.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не