Шкаф за чевли Беко 2, Беко 2, даб евок + свила | Vellea Home
Беко 2

Шкаф за чевли , даб евок + свила

Шкаф за чевли Беко 2 1
Шкаф за чевли Беко 2 2
Шкаф за чевли Беко 2 1_thumb
Шкаф за чевли Беко 2 2_thumb
2800 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Шкаф за чевли што нуди не само функционалност, туку и стил.
Димензии: L64 B29 H83
- боја: даб евок + свила
- изработена од високо квалитетен иверица
- капацитет: од 8 до 12 пара чевли
Шкаф за чевли Беко 2 е навистина софистициран додаток за вашиот ентериер. Додава стил дури и на наједноставната атмосфера во домот, погодна за поголеми и за помали простории.
Идеален е за софистицирани дами со слабост за чевли, како и за семејства - мали, средни или големи.
Направено е од висококвалитетна иверица, за кои Vellea Home имаат сертификати за јачина и безбедност за здравјето.
Обрнете внимание!
Ве молиме да обрнете внимание, дека шкафовите за чевли од серијата Беко се без грб/шперплоча за подобро да се проветруваат чевлите складирани во нив.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за оштетување на мебелот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 72/44/6 см, тежина 6,7 кг.
Пакет 2: 89/36/7 см, тежина 7,8 кг.
Пакет 3: 30/20/10 см, тежина 0,7 кг.
Одржување: Избришете ги површините со малку влажна крпа.
Производи за чистење и материјали што содржат абразивни честички не се користат.

 

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Беко 2 600.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не