Стол Атон, Атон II, беж | Vellea Home
Атон II

Трпезариски стол , беж

Стол Атон 1
Стол Атон 2
Стол Атон 3
Стол Атон 4
Стол Атон 5
Стол Атон 1_thumb
Стол Атон 2_thumb
Стол Атон 3_thumb
Стол Атон 4_thumb
Стол Атон 5_thumb
4800 ден
Попуст: -31%
3300 ден/парче
Акција

Моделот може да се порачува само во комплет од: 2 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Моделот е достапен само во сет од 2 парчиња.

Димензии:

- L44 B58 H98 см.

Конструкција:

- цврсто дрво

- структурно засилени споеви

Седиште:

- основа: зиг заг пружини + тапацирани појаси

- полнење: полиуретанска пена, кече

- полиестер текстил

За да ја направиме масата на секој дом убава и удобна, се потпираме на практичноста и естетиката на модерните трпезариски столови. Стол Атон е стилска понуда со универзален изглед погоден за секоја модерна маса. Моделот обезбедува максимална удобност, благодарение на специјалната еластична основа од прувини и ремени. Неговата конструкција е изработена од цврсто дрво кое гарантира одлична цврстина и стабилност. Клучните точки се дополнително засилени со челични штрафови. Столот е тапациран со текстил, со мека и пријатна површина на допир.

 

Обрнете внимание!

Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.

При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети и сечила, заради можноста за сечење или оштетување на површините. Повредите од оваа природа нема да бидат прифатени како поплака. Константна изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и својствата на тапацирот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Дефекти од овој тип на производите НЕ се покриени со нивната гаранција.

Број на пакувања: 1

 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Атон II 300.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не