Канцелариски стол Марвел | Велеа Хоум

Марвел

Канцелариски стол , црн

12400 ден
6500 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Канцелариски стол Марвел
Димензии:
- L63 B70 H118 / 126 см.
Тапацир:
- материјал за лице, еко-кожа СТП
- полнење: полиуретанска пена
- ротација 360 °
- амортизер на гас
- Механизам на пеперутка
- потпирачи за раце од тапацир
- еластична и издржлива еко кожа со лесно одржување
Почувствувајте ја вистинската поддршка додека работите во канцеларијата со стилскиот и ергономски канцелариски стол Марвел. Има мек и еластичен тапацир кој обезбедува оптимална удобност, го одржува телото во правилна позиција и не ја спречува слободата на движење. Амортизерот на гас ви овозможува непречено да ја прилагодите висината на седиштето што е пријатно за вас. Со вградениот механизам „пеперутка“ можете да се опуштите и за релаксирачка пауза. Столот е во цврст и лесен пакет што може да се носи со упатства за инсталирање кои лесно се следат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Марвел 600.00 ден. 240.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не