Канцелариски стол Отос | Велеа Хоум

Отос

Канцелариски стол , црн

8100 ден
Попуст: -42%
4600 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Канцелариски стол Отос
Димензии:
- L66 B56 H109 / 114 см.
Тапацир:
- лицев материјал, еко-кожа PU
- полнење: полиуретанска пена
- ротација 360 °
- амортизер на гас
- Механизам Butterfly
- потпирачи за раце oд тапацир
- еластична и издржлива еко кожа со лесно одржување
Обезбедете удобност и расположение за секојдневна работа во канцеларијата со современ и стилски канцелариски стол Отос. Моделот има мек и удобен тапацир, ергономски потпори за рацете и 'рбетот, што обезбедува правилна положба на телото за време на работата. Еко кожа е многу отпорна на абразија. Амортизерот на гас во основата ви овозможува непречено да ја прилагодите висината на седиштето што е пријатно за вас. Со вграден механизам пеперутка, можете да се одморите и за релаксирачка пауза. Столот доаѓа во здрав и лесен пакет што може да се носи со упатства за монтажа кои лесно се следат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Отос 600.00 ден. 120.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не