Канцелариски стол Торес | Велеа Хоум

Торес

Канцелариски стол , црн

5300 ден
4600 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Стилски и удобен, овој стол ќе ја направи вашата канцеларија да изгледа уште пософистицирана.
Канцелариски стол Торес
Димензии:
- ширина: 62 см.
- длабочина (со вклучен потпирач за грб): 67,5 см.
- предна висина: макс. 56 см; мин 48 см.
- висина на грбот: максимум 112 см, мин. 104 см.
Тежина: 12,16 кг.
Ова е совршен избор за стол за канцеларија. Ако сакате стол што ви обезбедува комфорт, безбедност и сигурност на работното место, ова е решението. Со силуетата на важен и стилски господин, тој е вашиот сигурен партнер на работа. Столот е тапациран со црна еко кожа, мека и пријатна на допир, специјално третирана за поголема отпорност на абење. Кривите на нејзината класична линија дополнително се потенцираат со цвест што минува низ седиштето и назад.
Екстремно удобен и во исто време со елегантна форма, полипропиленските потпирачи за рака ќе ви овозможат удобност на рацете за време на подолга работа во канцеларијата. Ергономскиот дизајн на столот гарантира не само правилно држење на телото за работа, туку и цело време поминато зад бирото. Големата хромна основа на столот со тркалачки тркала ви ја дава потребната стабилност за време на работниот процес. Најпријатното нешто што оставаме за последно е функционалноста на пневматскиот механизам за прилагодување на висината на седиштето. Со него можете да се опуштите назад и да се опуштите по долг ден на работа. Стилски и удобен, овој стол ќе ја направи вашата канцеларија да изгледа уште пософистицирана. И вие - дури и посигурен и самоуверен во сè што правите.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 63/29/59 см, тежина 15 кг.

Одржување: Избришете ги површините со малку влажна крпа. Производи за чистење и материјали што содржат абразивни честички не се користат.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Торес 600.00 ден. 240.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
 • Биро Сити Биро
  Биро Сити

  Биро

  бел сјај + даб вотан

  Акција

  14600 ден

  Акција

  7200 ден

  со попуст -50%

  30 дена
 • Биро Бристол Биро
  Биро Бристол

  Биро

  даб + бел

  Акција

  7600 ден

  Акција

  4400 ден

  со попуст -41%

  7 дена
 • Биро Камино 2 Биро
  Биро Камино 2

  Биро

  даб вотан + црна

  Акција

  16400 ден

  Акција

  10300 ден

  со попуст -37%

  7 дена
 • Биро Камино 1 Биро
  Биро Камино 1

  Биро

  даб вотан + црна

  Акција

  8100 ден

  Акција

  5100 ден

  со попуст -37%

  7 дена
 • Биро Ерадо Биро
  Биро Ерадо

  Биро

  сиво

  Акција

  6700 ден

  Акција

  4300 ден

  со попуст -36%

  10 дена
 • Биро Тиара Биро
  Биро Тиара

  Биро

  даб антик

  Акција

  8100 ден

  Акција

  5100 ден

  со попуст -36%

  7 дена
 • Биро јасмин Биро
  Биро јасмин

  Биро

  натурално + бело

  Акција

  6700 ден

  Акција

  4300 ден

  со попуст -36%

  7 дена
 • Биро Тако Биро
  Биро Тако

  Биро

  натурално + бела

  Акција

  6400 ден

  Акција

  4100 ден

  со попуст -35%

  7 дена
 • Биро Карла Биро
  Биро Карла

  Биро

  бело

  Акција

  16600 ден

  Акција

  10900 ден

  со попуст -34%

  15 дена
 • Биро Флекс Биро
  Биро Флекс

  Биро

  сиво + црно

  Акција

  8200 ден

  Акција

  5600 ден

  со попуст -32%

  10 дена
 • Биро Бракстон Биро
  Биро Бракстон

  Биро

  црно

  Акција

  9100 ден

  Акција

  6100 ден

  со попуст -32%

  10 дена
 • Биро Нептун Биро
  Биро Нептун

  Биро

  бело

  Акција

  9100 ден

  Акција

  6300 ден

  со попуст -30%

  15 дена
 • Биро Артер Биро
  Биро Артер

  Биро

  бело + темно сиво

  Акција

  4000 ден

  Акција

  2700 ден

  со попуст -30%

  7 дена
 • Биро Модиро Биро
  Биро Модиро

  Биро

  сиво + зелено

  Акција

  15900 ден

  Акција

  11000 ден

  со попуст -30%

  7 дена
 • Биро Рок II Биро
  Биро Рок II

  Биро

  златен тик

  Акција

  2900 ден

  Акција

  2000 ден

  со попуст -30%

  7 дена
 • Биро Назир Биро
  Биро Назир

  Биро

  даб artisan + бела

  Акција

  6800 ден

  Акција

  4800 ден

  со попуст -29%

  7 дена
Слични производи
Последно видени

Следете не