Спален комплет Аура | Велеа Хоум

Аура

Спален комплет , Silk + даб евок , 160/200

31800 ден
Попуст: -48%
16200 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Спална соба Аура 
Комплетот вклучува кревет, плакар и комода.
Креветот е погоден за едностран или двостран душек 160/200 см.
Може да се користи механизам за подигнување на душекот - стандарден сет.
Ако одберете двостран душек за вашиот кревет, треба да нарачате рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- кревет: L164/224  B204,5 H80 см.
- плакар: L117 B50 H185 см.
- комода: L70 B43 H76 см.
Материјали:
- основа / предна страна и врати: ламинирана иверица
- огледало
- рачки: алуминиумски
Уредувањето мебел е предизвик во секое домаќинство. Современиот дом е простор што ги обезбедува своите главни активности од секојдневниот живот. Спалната соба Аура е стилска и практична понуда, што ќе го направи вашиот дом уште поудобен и функционален. Комплетпт вклучува плакар, кревет и комода изработени од висококвалитетна ламинирана иверица. Сите користени материјали се сертифицирани и безбедни за човечкото здравје. Покриеноста е со висока одржливост, со мазна и лесна за чистење површина. Креветот е погоден за двостран и едностран душек со димензии160/200 см. Можете да купите дополнително комплет от кревање на душекот - механизам и дно. Механизмот дозволува да го користите просторот под душекот за складирање. Дното ја стабилизира дополнително конструкцијата на рамката на креветот.
Обрнете внимание!      
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек..
Цената на артиклите не вклучува монтажа, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
Број пакети: 7
Пакет 1: 183.8/52.9/5.1 см., тежина - 26.64 кг.
Пакет 2: 186.5/43.2/5.4 см., тежина - 25.95 кг.
Пакет 3: 122/52.9/8.2 см., тежина - 25.41 кг.
Пакет 4: 228.9/84.5/3.6 см., тежина - 34.72 кг.
Пакет 5: 169/34.5/3.6 см., тежина - 6.43 кг.
Пакет 6: 97/47.5/11.1 см., тежина - 27.3 кг.
Пакет 7: 75/47.5/3.6 см., тежина - 6.06 кг.
 

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Аура 3240.00 ден. 1200.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не