Трпезариски стол Бернард | Велеа Хоум

Бернард

Трпезариски стол , темен орев

8400 ден
Попуст: -27%
6100 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L60 B53 H76 см.
Конструкција:
- цврсто дрво лакирано
Декор
- темен орев
Тапацир:
- лицев материјал: еко кожа
- полнење: полиуретанска пена
Допрете вистинско ремек-дело со уникатен стил – трпезариски стол Бернард.
Столот е изработен од висококвалитетна иверица. Има висока цврстина и издржливост што гарантира максимална стабилност на моделот. Убавиот декор на дрво носи топлина на природни материјали во домот. Површините се совршено мазни и се лакирани со висококвалитетен лак слој. Седиштето и грбот се тапацирани со еко-еластична ткаенина со пријатно мазна површина.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Кога распакувате тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети, заради можноста за сечење на тапацирот. Оштетувања од ваков карактер нема да бидат прифатени за рекламација. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
1 пакет со димензии: 63/52/40 см. 10,5 кг.

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Бернард 240.00 ден. 120.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не