Велеа Хоум - Дозволи си повеќе
Гардероби
матраци
Спални и легла

ЗОШТО ДА НÉ ИЗБЕРЕТЕ НАС?

Бесплатна достава за нарачки над 1500 ден.

Ние можеме да го монтираме мебелот наместо Вас – брзо, лесно и чисто.

Доставуваме над 2000 производи до 10 дена.

Ако размислите имате 30 дена да го вратите или замените купениот производ.

Ние нудиме преку 3000 производи и комплетни решенија за ентериерот во домот и канцеларија.

Избрани производи

ПРОСЛЕДУВАЊЕ НА НАРАЧКА

Клиентите за нас

Maja,
Скопје,
17.07.2024,

odlicno

Никола,
Охрид,
11.07.2024,

5

Darko,
Скопје,
27.06.2024,

Odlicno organiziran proces, od griza za korisnici, do informiranje i isporaka.

Десанка,
Струмица,
26.06.2024,

Задоволна од соработката со вас и задоволни од квалитетот

Marko,
Скопје,
13.06.2024,

Одлична услуга од тимот на Велеа! Бев информиран за целиот процес од самиот почеток на онлајн нарачката, потврда на нарачката и испораката преку телефонски повици, СМС и емаил.

Димитар,
Пехчево,
13.06.2024,

Екстра

Азра,
Скопје,
07.06.2024,

Prezadovolna i od vasite vraboteni vo salonot i od monterite i pretpostaveniot na monteri.

Марко,
Скопје,
31.05.2024,

Доставата беше на 16тиот ден од денот на порачката.

Даниела,
Велес,
24.05.2024,

Одлични сте брз во испораката и најважно точни и на време доставено💯👏👍👍👍

Роберта,
Скопје,
17.05.2024,

Само пофалби. Од моментот на нарачката па се до финалната монтажа на комодата, известена и исконтактирана за секоја фаза - потврда на нарачка, достава, монтажа. Комодата е преубава и одговара на описот и сликите од веб страната на Велеа.

Stefan,
Скопје,
12.04.2024,

Одлична услуга, вработените беа достапни за комуникација и состојба нанарачката.

Зоран,
Волково,
04.04.2024,

Од нарачката до испораката се беше во најдобар ред , само пофални зборови за вработените во Велеа хом. Единствена забелешка што не е грешка во вработените а претпоставувам и за подобрување на задоволството на потрошувачите е ако може одделните делови што се како опрема за составување на мебелот биде некако обележан на самиот мебел.

Valentina,
Скопје,
04.04.2024,

Одлични сте,секоја чест,првпат при онлајн нарачка можев да платам со картичка А воедно и фискална сметка давате. Во благодарам.

Соња,
Скопје,
03.04.2024,

И комуникација, и известувања, и исполнување на договореното. Точно и навремено. Благодарам

zlatko,
Скопје,
28.03.2024,

super

Следете не