Аголна гарнитура Морган | Велеа Хоум

Морган

Аголна гарнитура , сива , десен

54100 ден
Попуст: -43%
30600 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Десен
сива

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Аголна гарнитура Морган
Димензии:
- L242 В170 H75-90 см.
- област за спиење: 135/195 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа - цик-цак пружини и ремени
- полнење - пена 28/42
Градба:
- иверка , цврсто дрво, иверица,
Предности:
- функција за спиење -метален механизам на душек за кревање на креветот
-три прилагодливи потпирачи за глава за индивидуална удобност
- тапацирана подлога за душек
- раконсалон со заоблен внатрешен агол
- сандак со механизам за кревање
Обезбедете удобност од прва класа и беспрекорна функционалност во секојдневниот живот со аголната гарнитура Морган. Нејзиниот стилски изглед и висококвалитетниот тапацир му даваат рафиниран и модерен изглед на секој ентериер. Морган гарнитурата има визија погодна и за удобноста на домот и за стилското канцелариско опкружување. Аголниот модел е опремен со неколку потпирачи за глава, практичен механизам за кревање и големи сандаци. Софата е тапацирана со многу издржлив текстил, со одлична густина и пријатна површина на допир.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 155/100/85 см., тежина 65 кг.
Пакет 2: 172/93/80 см., тежина 54 кг.

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Морган 900.00 ден. 2300.00 ден. 600.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не