Душек Art Memo, двостран 160/200 | Велеа Хоум

Art Memo

Душек, двостран 160/200 , 160/200

33700 ден
Попуст: -50%
16500 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 30 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Дебелина на душек 22 см +/ -1 см
Душекот е погоден за механизам за подигнување со сила од 850N.
Состав на душек
- Висококвалитетен текстил со модерен дизајн
- Обемна вата
- Spunbond
- 7-зона покет систем
- Еластична пена
- Борд еластична пена
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини/декори со оние на екранот на вашиот уред.
Душекот  Art Memo се нуди во ролована варијанта, во пакување удобно за носење и транспорт.
*Задолжително отворете го и оптегнете го душекот до 30  дена по доставата. Душекот Art Memo ја добива посакуваната форма и димензии 24 часа по отпакувањето.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (160/200)
Пакет 1: 160/40/40 см., тежина 20.5 кг.

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Art Memo 120.00 ден. 120.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не