Душек Silver Favoritе, двостран 160/200 | Велеа Хоум

Silver Favoritе

160/200, двостран душек , 160/200

25000 ден
Попуст: -42%
14400 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Дебелина на душекот 19 см.
Материјали
- специјална антибактериска ткаенина со сребрени навои
- јадро од мулти-покет пружини
- двостран слој на еластична полиуретанска пена
- прошивање со мемори пена
Текстилни карактеристики:
- природен антиалергичен
- обезбедува хигиенска околина за спиење
- долготрајно антибактериско дејство
- спречува појава на непријатни мириси
- природен антистатик
Заборавете на непријатноста и непроспиените ноќи. Дознајте ја најдобрата технологија за ортопедско спиење за да го направите вистинскиот избор. Јадрото на омилениот душек на Silver Favourite Мулти-Покет систем, има двојно повеќе точки за поддршка од Pебрастите пружини - 406 парчиња / м2. Уникатната основа нуди најдобра можна поддршка за телото во секое време, во текот на целата површина на душекот и дава неспоредливо чувство на удобност. Покрај совршената ортопедија, душеците од колекцијата обезбедуваат и одлична анатомија - индивидуално чувство на удобност за секого. Дополнителните слоеви на полиуретан, создаваат еластичен површински слој кој се прилагодува на формата на каросеријата. Дополнителните слоеви на пена и единствениот ортопедски покет систем гарантираат правилна позиција на 'рбетот за време на спиењето и релаксација на телото без ограничување на неговите движења. Душекот „Silver Favourite“ е целосно покриен со прекривка изработена од луксузна антибактериска ткаенина која содржи сребрени навои. Тоа е природен антиалерген, гарантира долготрајно антибактериско дејство и спречува појава на мириси.
Душекот е достапен во валана верзија во пакет погоден за носење и транспорт.
Обрнете внимание!
Бидете сигурни кога го отворате и расплетувате душекот да е пред крајниот рок наведен на пакувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина 24 часа по отворање.
Периодичното вртење на двострани душеци ја зачувува удобноста и го продолжува нивниот живот.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (160/200)
Пакет 1: 160/40/40 см, тежина
33,2 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Silver Favoritе 120.00 ден. 1080.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не