Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / | Велеа Хоум

Марбела III

Трпезариска маса , светло беж + капучино

26300 ден
Попуст: -30%
18300 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Масата е погодна за 8 - 10 места.
Димензии:
- L140 / 181 B80 H75 см.
Плотна:
- лакирана со МДФ основа, сјај
- калено стакло 8 мм.
Основа / Конструкција:
- лакирана МДФ основа, сјај
Основа за под:
- МДФ обложена со не'рѓосувачки челик
- боја: капучино + светло беж
Масата Марбела го претвора секој ентериер во уникатно дело на модерен дизајн. Супер луксузен производ направен од високо квалитетни материјали со беспрекорни површини. Масата се состои од цврста база од МДФ, на која е поставено висококвалитетно калено стакло, со дебелина 8 мм. и фабрички рабови, што гарантира целосна безбедност од случајно оштетување или повреда. Вградениот механизам за проширување лесно ја претвора масата во голема и убава трпеза. Основата за подот е МДФ обложена со супер силен не'рѓосувачки челик, кој го штити од гребнатини.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети и сечила, заради можноста за сечење или оштетување на површините. Оштетувања од ваков карактер нема да бидат прифатени за рекламација. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 148/87/17 см, тежина 34 кг.
Пакет 2: 76/63/25 см, тежина 29 кг.
Пакет 2: 96/54/6 см, тежина 20 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Марбела III 1080.00 ден. 600.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не