Перница Aloe Dream 50/70, Aloe Dream, други | Vellea Home
Aloe Dream

Перница , други

Перница Aloe Dream 50/70 1
Перница Aloe Dream 50/70 1_thumb
500 ден
300 ден*
*Со картичка Vellea Home

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Достава: 10 дена

Перница Aloe Dream 50/70
Производот е сертифициран според OEKO TEX 100
Погодно за која било положба за спиење;
Мека и пуфкаста - облога направена од мек микрофибер,
Структурата на полнењето го подобрува протокот на воздух за да се избегне согорување на топлина и прекумерно потење;
Отпорен на абење;
Облога - 100% полиестер, алое микрофибер ткаенина збогатена со пријатен и освежувачки екстракт од Алое Вера, ватиран со мека полиестерска обвивка;
Полнење - гломазно полнење на меки честички од пена;
Големина - 50/70 см.
Пакување - пластична кеса.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на тапацирот.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (50/70)
Пакет 1: 50/70/20 см, тежина 0,7 кг.
Модел Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Aloe Dream 0.00 ден. 0.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не