Реклајнер Белучи, софа, Белучи, сива | Велеа Хоум
Белучи

Реклајнер, софа , сива

Реклајнер Белучи, софа 1
Реклајнер Белучи, софа 2
Реклајнер Белучи, софа 3
Реклајнер Белучи, софа 4
Реклајнер Белучи, софа 5
Реклајнер Белучи, софа 6
Реклајнер Белучи, софа 1_thumb
Реклајнер Белучи, софа 2_thumb
Реклајнер Белучи, софа 3_thumb
Реклајнер Белучи, софа 4_thumb
Реклајнер Белучи, софа 5_thumb
Реклајнер Белучи, софа 6_thumb
40500 ден
Попуст: -30%
28300 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L151 B84 H105 см.
Лицев Материјал:
- високо квалитетен полиестер текстил - висока густина и лесно одржување
Основа на тапацир:
- пружини цик-цак, појаси од тапацир
Тапацир / пополнување:
- пружински покет сет, полиуретанска пена, влакна
Предности:
* вграден метален механизам со zero ѕид со функција за релаксација, двостран
* исклучително удобен тапацир
Реклонерите се дизајнирани за целосен и активен одмор. Реклонерите од серијата Белучи се тапацирани со висококвалитетен текстил со голема густина и на основата и на површинскиот слој, што дава исклучителна јачина и издржливост на ткаенината. Површината е мазна и пријатна за допирот. Основата и полнењето на тапацирот се изработени од високо еластични материјали, тестирани за издржливост. Двојниот вграден механизам обезбедува беспрекорна координација на положбата и аголот помеѓу седиштето и потпирачот за грб при преминување во режим за релаксација - истовремено кревање на нозете и релаксирање на потпирачот за грб. Ова создава уникатно чувство на удобност. За да се активира механизмот за релаксација, неопходно е внимателно да се повлече рачката што се наоѓа на страната на потпирачот за рака на столот. Zero ѕидот овозможува задниот дел од софата да биде на минимално растојание од ѕидот, без да влијае на нормалното функционирање на механизмот. Силната и стабилна метална конструкција гарантира безбедност и обезбедува секојдневна употреба без проблеми.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 173/78/68 см, тежина 84 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Белучи 700.00 ден. 1300.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не