Спална Магдалена, за душек 140/200, Магдалена, даб сонома + бела кожа | Велеа Хоум
Магдалена

Спална за душек 140/200 , даб сонома + бела кожа

Спална Магдалена, за душек 140/200 1
Спална Магдалена, за душек 140/200 1_thumb
11500 ден
Попуст: -36%
7300 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 120/200, 140/200 и 160/200 см..
Може да се користи механизам за кревање на душекот – стандарден сет.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- L145 B206 H90 см – за душек 140/200
Материјали:
основа: ламинирана иверица, декорација: даб сонома
табла: тапацирана со сунѓер, дополнителни тапацирски материјали, еко кожа
Луксузен мебел е комбинација на стилски вид со совршена изработка. Спалната соба Магдалена е модел што нуди удобност на тапациран мебел и висок квалитет на современи стандарди за мебел. Спалната соба има табла од еко-кожа, која обезбедува максимална удобност и го одредува стилскиот изглед на моделот. Еко кожата е силна ткаенина отпорна на абење, мазна и лесна за одржување на површината. Изградбата на спалната соба Магдалена овозможува употреба на едностран и двостран душек со ламелна основа. Препорачуваме да докупите механизам на гас за кревање на душекот, што ви овозможува оптимално користење на просторот под него.
Одржување: Користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек.
На илустрацијата креветот е со едностран душек.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3 (за душек 140/200)
Пакет 1: 150/90/10 см, тежина 19,2 кг.
Пакет 2: 151/40/7 см, тежина 10,5 кг.
Пакет 3: 210/70 / 5,5 см, тежина 16,25 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Магдалена 600.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Комбинирајте со:
Слични производи
Последно видени

Следете не