Хотелски мебел | Велеа Хоум

Scroll

Хотелски мебел

За одмор, за паметење

Откријте го совршениот мебел за вашиот хотел.

Хотелското обзавеждане може да бъде истинско предизвикателство, ако нямате сигурен партньор до себе си. Изберете Мебели Виденов и ние ще изготвим оферта специално за вас, спрямо нуждите и изискванията на вашия хотел или апартхотел.

Нашите понуди ги задоволуваат и вашите барања за квалитет и цена, како и барањата на вашите клиенти за класа и удобност. Ви нудиме практични решенија со широк асортиман на производи, бои и комбинации. Кај нас ќе најдете готови понуди за хотелски мебел. Одлучете се за беспрекорна удобност во современ стил!

Што нудиме?

Во оваа категорија, специјално за вас создадовме готови предлози за опремување хотели и апартмани

Достава

Монтажа

* За изработка користиме материјали од ламинирана иверка, медијапан, природен фурнир, метал, дрво и висококвалитетни ткаенини за тапациран мебел.

КАРИБИ

Нашата понуда КАРИБИ ќе го направи престојот во вашиот хотел незаборавен! Комбиниравме модерен хотелски мебел со бела и дрвена декорација за да создадеме чувство на повеќе свежина и простор. Со нашата готова понуда, лесно ќе постигнете стилски изглед. КАРИБИ го има најпотребниот хотелски мебел и е погоден и за покомпактни и за поголеми соби каде што сакате повеќе простор.

Нарачајте хотелски мебел КАРИБИ и импресионирајте ги вашите гости со стил и убавина.

КАЛИПСО

Искате ли да впечатлите гостите на вашия хотел със стил? Изберете КАЛИПСО - безупречен комфорт и класа, които ще накарат всеки посетител да се чувства специален. Комбинирахме точно тези хотелски мебели, защото те отговарят на всички изисквания за пълноценна почивка.

Изберете хотелски мебел КАЛИПСО и одморот на вашите гости ќе биде незаборавен.

ФИЏИ

Подарете им на вашите гости незаборавна атмосфера инспирирана од природата! Нашата понуда ФИЏИ ќе ги надмине сечии очекувања за хотелски мебел. Совршениот контраст на даб евок и магма предизвикува восхит на прв поглед, а со текот на времето дава топло чувство на пријатност. Меѓу нашите понуди за хотелски мебел, вклучивме се што е потребно за удобност на вашите гости.

Променете го целокупното чувство за стил и класа на вашиот хотел со ФИЏИ.

КАЛИОПА

Сместете ги вашите гости во чувство на совршенство и убавина со нашиот хотелски мебел КАЛИОПА. Ние ви нудиме луксузно решение кое ќе направи вашите гости да се чувствуваат навистина посебно. Класичната комбинација на црно-бело е претставена во меки матирани површини, а целокупниот изглед е за современо ремек дело за ентериер.

Одберете хотелски мебел КАЛИОПА и подарете им посебно задоволство на вашите гости.

МОНТЕРО

Импресионирајте ги гостите на хотелот со одлична удобност и лично внимание. Грижата и разбирањето на потребата од личен простор е исклучително важна, особено за исполнет одмор. Затоа се одлучивме за практичен дизајн и индивидуална удобност со нашата понуда за хотелски мебел МОНТЕРО. Идеално решение за покомпактни соби во вашиот хотел, кое не е инфериорно со стил и класа во однос на сите други. Тапациран кревет, природни бои и секако сето тоа стилски истакнато со нежно бело.

Пречекајте ги топло и удобно вашите гости со хотелски мебел МОНТЕРО

МАРФИ

Пречекајте ги вашите гости во пријатна и стилска атмосфера со мебел за опремување на хотелот МАРФИ. Тапацираната спална соба ќе ги задоволи сите ваши барања за убавина и удобност, а интересната покривка совршено го надополнува чувството за стил. Вашите гости ќе ја почувствуваат прегратката на удобност во шармантната комбинација на даб евок и магма. Со МАРФИ, и вие и вашите гости добивате квалитетна удобност.

Нарачајте мебел МАРФИ и опремете го вашиот хотел во одличен современ стил.

АНГОЛА

Вашиот хотел може да има уште повеќе стил и класа со хотелскиот мебел АНГОЛА. Со нашиот предлог ќе создадете дизајнерски изглед за секоја соба. Прекрасните детали на мебелот се надополнуваат со елеганција, а кожената табла ја потенцира софистицираноста на мебелот

Нарачајте сосема нов изглед со хотелскиот мебел АНГОЛА и импресионирајте ги вашите гости со стил и вкус.

Боксспринг кревети

Воодушевете ги вашите гости со неспоредливата удобност и беспрекорната елеганција на креветите Боксспринг. Тапацираните кревети Боксспринг се достапни со висококвалитетен душек и стабилна основа, обезбедувајќи мирен сон и целосен одмор. Во колекцијата Боксспринг, можете да ги комбинирате поединечните делови на креветите: основа (корпус), душеци, навлаки за душеци и наслони според вашите желби.

Овозможете им на вашите гости навистина луксузно искуство со совршена удобност и одличен квалитет на креветите Боксспринг.

ИСПРАТИ ПРАШАЊЕ

Контакти

Следете не