Аголна гарнитура Борјан на спуштање | Велеа Хоум

Борјан

Аголна гарнитура , сив + црна кожа

Аголна гарнитура Борјан на спуштање 1
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 2
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 3
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 4
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 5
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 6
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 7
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 8
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 9
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 7_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 8_thumb
Аголна гарнитура Борјан на спуштање 9_thumb
37000 ден
Попуст: -29%
26200 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 30 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии: L237 B149 / 97 H71 см.
* простор за спиење 147/200 см.
- Лицеви материјали:
* седишта, грб, потпирачи за раце и перничиња: текстил 100% сохо полиестер + еко кожа
- тапацир: пена со висина од 10 см, обвивка од полиестер, дополнителни материјали за тапацир
- конструкција: цврсто дрво, иверица
Предности:
Трансформација во кревет - извлекување на седиштето + грб што се спушта
Универзална - левата / десната насока е одредена за време на монтажата
Сандак за складирање на постелнина и други предмети.
Достапна удобност и гарантирано задоволство ветува модернaта и привлечна Софата Борјан. Тапацирана е со исклучително пријатна ткаенина на допир и еко кожа. Предните материјали ги имаат вистинските квалитети за удобност на моделот - одлична мекост, одлична еластичност и издржливост. Моделот исто така нуди практичен начин да се претвори во кревет, како и лесно достапен сандак за чување постелнина и други предмети. Еластичниот дел од тапацирот е направен од пена и памучна волна со низок коефициент на деформација, гаранција за зачувување на неговите својства.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 148/71/74 см, тежина 33 кг.
Пакет 2: 133/100/74 см, тежина 39 кг.
Пакет 3: 92/18/57 см, тежина 10 кг.
Пакет 4: 92/18/57 см, тежина 10 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Борјан 700.00 ден. 1300.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не