Аголна гарнитура Дани М, на спуштање, Дани М, темно кафеава + жолта | Велеа Хоум
Дани М

Аголна гарнитура, на спуштање , темно кафеава + жолта

Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 1
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 2
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 3
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 4
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 5
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Дани М, на спуштање 5_thumb
29500 ден
20000 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Аголна гарнитура Дани М, на спуштање
- димензии: L220 B159 H75-83 см.
- површина за спиење: 136/219 см.
- преден материјал: текстил, специјална серија Дејли (во посочените комбинации на бои)
- тапацир: пена, дополнителни материјали за тапацир - висина на пената на седиштето 8 см и густина T25, што гарантира обновување на првобитната состојба на седиштата по употреба
- конструкција: цврсто дрво, иверица
Предности:
За изработка на гарнитурата Дани М се користеше специјална серија на текстил со хидрофобна површина - Дејли.
Течностите формираат капки на површината, кои лесно се апсорбираат со крпа или сунѓер.
Универзална - насоката се одредува при монтирање на лице место
Се претвора во кревет
Сандак 1 пар.
Вклучени 1 бр. мало, 2 бр. големи перничиња, 2 бр. перничиња за потпирачи на подлактици (отстранливи навлаки со патент)
Аголниот гарнитура Дани е дизајнирана така што со неколку движења може да се претвори во голем и удобен кревет. Со него секогаш ќе имате дополнителен простор за спиење. Гарнитурата е тапацирана со специјална серија ткаенини ДОРИ, карактеризирана со висока отпорност на стареење, отпорност на лупење и плишан ефект пријатен на допир. Моделот се карактеризира со одлична удобност и квалитет на материјалите од кои е изработен. За да го користите како кревет, повлечете го седиштето напред и навалете го грбот додека не се усогласи со седиштето. Задниот дел на троседот треба да биде најмалку 8 см од ѕидот, за да може да се спушти. Гарнитурата има удобен сандак за лесно и достапно складирање.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 148/92/50 см, тежина 49 кг.
Пакет 2: 160/70/66 см, тежина 28 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Дани М 700.00 ден. 1200.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не