Аголна гарнитура на спуштање Рејли | Велеа Хоум

Рејли

Аголна гарнитура на спуштање , жолта , десен

32000 ден
Попуст: -43%
18200 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Десен
жолта

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Аголна гарнитура на спуштање Рејли со подвижна табуретка
- димензии: L194 B114 H72 см.
- табуретка: L36 B62 H40 см.
- површина за спиење: 113/182 см.
- височина на дунапренот на седиштето 4 см., густина Т25
- конструкција: иверица, иглолистна дрвесина
- сандак за складирање на предмети од домакинството
- се продолжува со извлекување на делот за седење
- гарнитурата треба да биде на 7 - 8 см. растојание од ѕидот, за да може да се извлече
- за изработката на кујнската аголнагарнитура Рејли избрана е специјална сетија ткаенини - Енџој Њу
- во цената се вклучени и 5 перници (отстранливи навлаки со патент за лесно одржување)
- подвижна табуретка, која совршено одговара и на двата краја на гарнитурата
- гарнитурата не е универзална (се нуди само во посочената насока на сликата)
Кујната е место каде поминуваме посебен дел од секојдневието - подготвување храна и јадење. Нормално е неговата удобност да ја бараме како хармонична и мирна средина во која комуницираме или едноставно се одмораме. Кујнската гарнитура Рејли нуди комфор и удобност на тапациран мебел, дизајниран специјално за такви места. Со практичниот механизам за кревет, можете лесно и брзо да ја трансформирате кујнската гарнитура во удобен кревет за секој ваш гостин.
Почитувани клиенти,
ПРИ  РАСПАКУВАЊЕ на мебелот, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети и СЕЧИЛА, заради можноста за сечење или оштетување на површините. Овој вид на оштетувања на производите НЕ се покриени со нивната гаранција.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. 
Поставете го мебелот најмалку 50 см од било какво грејно тело или силен извор на топлина.
Одржување: За одржување на еко кожата и дамаст, користете крпа од микрофибер натопена во раствор од млака вода и неутрален сапун.
Овој вид на оштетувања на производите НЕ се покриени со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број пакети: 3
Пакет 1: 124/75/48 см., тежина 46 кг.
Пакет 2: 114/65/72 см., тежина 33 кг.
Пакет 3: 65/38/40 см., тежина 6 кг.

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Рејли 900.00 ден. 1600.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не