Аголна гарнитура Неос на спуштање, Неос, кафеав | Велеа Хоум
Неос

Аголна гарнитура на спуштање , кафеав

Аголна гарнитура Неос на спуштање 1
Аголна гарнитура Неос на спуштање 1_thumb
32000 ден
Попуст: -44%
17600 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

кафеав

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L206 B152 H42 / 75 см.
- област за спиење: 127/206 см.
Лицев материјал:
- текстил, серија Hande + P.Ekose
- кафеава боја
Тапацир / пополнување:
- база на иверица
- полиуретанска пена H8 см., T25 / 38; памучна волна 150 гр / кв.м., дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
* универзална - насоката се одредува кога се составувате на локацијата
* се претвора во кревет - повлекување на седиштето, паѓање назад
* сандак 2 парчиња.
* вклучени 3 големи перничиња, 2 перничиња за потпирачи за рака (отстранливи навлаки со патент)
Со софата Neos лесно ќе постигнете прекрасен и удобно опремеен дом, дури и ако немате професионално знаење. Едноставната линија на моделот совршено се вклопува во најразлични стилски ентериери. Софата е тапацирана со ткаенина во серија Ханде, која има многу добра густина, висока издржливост и мека, кадифена пријатна на допир површина. Моделот Неос нуди беспрекорна удобност, кога седите или спиете, загарантирана со квалитетот на материјалите од кои е направен. За да го користите како кревет, повлечете го седиштето напред и навалете го грбот додека не се усогласи со седиштето. Задниот дел на троседот треба да биде најмалку 8 см од ѕидот, за да може да се истегне. Софата има два сандака за чување на секогаш достапно и погодно место.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 134/81/54 см, тежина 48 кг.
Пакет 2: 150/66/81 см, тежина 38 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Неос 700.00 ден. 1300.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не