Аголна гарнитура Релан Делукс на спуштање | Велеа Хоум

Релан Делукс, природна кожа

Аголна гарнитура на спуштање , светло беж , лев

premium
Аголна гарнитура Релан Делукс на спуштање 1
premium
Аголна гарнитура Релан Делукс на спуштање 2
premium
Аголна гарнитура Релан Делукс на спуштање 3
Аголна гарнитура Релан Делукс на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Релан Делукс на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Релан Делукс на спуштање 3_thumb
112200 ден
Попуст: -27%
80700 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Ексклузивна серија софи со германски дизајн и врвен квалитет произведена за ВЕЛЕА ХОУМ.
Областите со директен контакт при седење и потпирање се направени од оригинална кожа.
Димензии:
- L256 B209 H91cm.
- област за спиење: 125/181 см.
Тапацир / пополнување:
- основана тапацир: челичен изворен систем и ремени
Предности:
- функција за спиење - душек на извлекување
- сандак
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 107/171/70 см, тежина 60 кг.
Пакет 2: 159/106/76 см, тежина 63 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Релан Делукс, природна кожа 700.00 ден. 2900.00 ден. 900.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не