Софа на спуштање Аризона, Аризона, беж | Велеа Хоум
Аризона

Софа на спуштање , беж

Софа на спуштање Аризона 1
Софа на спуштање Аризона 2
Софа на спуштање Аризона 3
Софа на спуштање Аризона 4
Софа на спуштање Аризона 5
Софа на спуштање Аризона 6
Софа на спуштање Аризона 1_thumb
Софа на спуштање Аризона 2_thumb
Софа на спуштање Аризона 3_thumb
Софа на спуштање Аризона 4_thumb
Софа на спуштање Аризона 5_thumb
Софа на спуштање Аризона 6_thumb
31000 ден
20300 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

беж

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L227 B86 H78 см.
- област за спиење: 140/190 см.
Лицев Материјал:
- полиестер текстил, серија Аура
Тапацир / пополнување:
- седишта: полиуретанска пена 2538, H12 см, памучна волна 150 гр/кв.м
- основа: иверица
Градба:
- цврсто дрво, иверица, МДФ
Предности:
* функција на кревет - влечење од седиштето, потпирачот за грб се спушта
* сандак
* отстранливи патентни навлаки на перниците
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 193/89/60 см, тежина 69 кг.
Пакет 2: 85/57/35 см, тежина 19 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Аризона 700.00 ден. 1400.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не