Софа на спуштање Принцес II + клик-клак механизам | Велеа Хоум

Принцес II

Софа на спуштање + клик-клак механизам , сив + бела кожа

31500 ден
Попуст: -36%
20100 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 30 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

- димензии: - L240 B95 H40 / 85 см.
- димензии на просторот за спиење: 123/180 см.
- пластични ногарки
- механизам за кревет - тип клик-клак
- сандаче со механизам за кревање
- 2 парчиња. перници со отстранливи навлаки
Изработен од:
- седишта и грб: неткаена ткаенина - Сохо
- основа - еко кожа
- хардвер (хартиени клипови, завртки, шарки), фиберборд, иверица (прв квалитет)
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Софата е најподложна од оштетувања при транспорт и испорака по скали. Се повикуваат сите клиенти внимателно да превезуваат и испорачуваат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 247/82/81 см, тежина 63 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Принцес II 840.00 ден. 1800.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не