Фотелја Адисон XXXS | Велеа Хоум

Адисон XXXS

Фотелја , сива

20000 ден
Попуст: -49%
10100 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

сива

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L69 B77 H70/36
- површина за спиење: 191/65
Тапацир:
- текстил серија Енџој Њу
Пополнување:
- полиуретанска пена со зголемена еластичност N3033
Предности
- компактна големина
- функција кревет
- отстранлива навлака на потпирачот за грб
Малата фотелја Адисон XXXS е уште еден додаток на серијата со исто име од нашиот каталог. Неговиот удобен и практичен начин да го претворите во кревет сигурно ќе ве придобие. Со повлекување на долниот дел од основата тапациран во кожа напред, влечете решетка од дрвени летви на кои потоа ги поставувате седиштата и задните перничиња. Со својот модерен дизајн и својата функционалност, Адисон го задржува своето место како еден од најпознатите и најпосакуваните модели во каталогот на ВЕЛЕА ХОУМ. Ткаенините во кои се нуди се со висока отпорност на абење и со докажани одлични показатели за нерастегливост, промена на бојата, како и отпорност од лупење. За правење седиште се користеше пена N3033 со значително зголемена еластичност и низок коефициент на деформација.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети и сечила, заради можноста за сечење или оштетување на површините.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. 
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Одржување: За одржување на еко кожата и дамаст , користете крпа од микрофибер натопена во раствор од млака вода и неутрален сапун.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Производот е производство на Велеа Хоум.
© Сите права се задржани.
Број на пакети: 1
Пакет 1: 73/70/79 см., тежина 35 кг.

 

Модел Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Адисон XXXS 600.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не