Фотелја Симпли | Велеа Хоум

Симпли

Фотелја , кафeaва

15900 ден
Попуст: -29%
11200 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L78 B71 H67 см.
Лицев материјал:
- текстил: полиестер
Тапацир/полнење:
- пенополиуретан Т 25/38
- вата 150гр/м.кв
Градба:
- цврсто дрво, иверица, ПДВ
Фотелјата Симпли ќе му даде уште поголем шарм, расположение и удобност на вашиот модерен дом. Тапацирана е со висококвалитетен текстил од серијата Daily - серија со првокласни ткаенини, кои се карактеризираат со мека и плишана површина пријатна на допир.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Потпирачите за раце не се наменети за седење. Секое динамично оптоварување на нив може да доведе до деформации на нивниот изглед и структурен интегритет.Тој вид на оштетување  НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 78/72/68 см, тежина 27 кг.
 
Модел Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Симпли 600.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не