Клик-клак софа на спуштање Мишел V | Велеа Хоум

Мишел V

Клик-клак софа на спуштање , кафеава

17000 ден
13200 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Клик-клак тросед.
- димензии: - L180 B82 H75 см.
- простор за спиење: 180/96 см
- лицев материјал: еко кожа, кафеава боја + 3Д текстил
- тапацир: сунѓер, дополнителни материјали за тапацир
- основа на тапацир: челични цик-цак пружини + појаси
Предности:
- механизам за кревет тип клик-клак
- 3 позиционен грб
Секое добро решение ни дава удобност и спокојство дома. Со својот универзален дизајн и одлична цена, троседот Мишел V е совршен избор за секоја канцеларија или дом со барања за стил и удобност. Троседот е тапациран со еко кожа, чија издржливост гарантира зачувување на добар изглед при секојдневна употреба. Страничните рабови на моделот се изработени од 3Д текстил, кој овозможува природна вентилација на тапацирот и одржува добра хигиена. Механизмот на тип клик-клак е практичен и лесен начин за трансформација на троседот во удобен кревет. Дури и при секојдневна употреба, неговата сила гарантира сигурност.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Цената на артиклите не вклучува монтажа, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Одржување: За одржување на еко-кожа и тапацир, користете микрофибер крпа натопена во раствор од млака вода и неутрален сапун.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 180/100/18 см, тежина 24 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Мишел V 840.00 ден. 360.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не