Клуб маса Тиана | Велеа Хоум

Тиана

Клуб маса , венге

18700 ден
14800 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Исклучителни масички за кафе (клуб маси) кои гарантираат сила и софистицираност за вашиот ентериер.
Димензии: L120 / 150 B60 H55 см.
Венге во боја
Направено од фурниран МДФ + фурнир од бука
Опремени со алуминиум, механизам за затегнување и подлошки за подножје кои го штитат подот од гребнатини.
Клуб масите се меѓу мебелите кои се избрани со посебна грижа, главно затоа што тие мора да бидат стилски и со естетски пријатен изглед. Во комбинација со тв одделот и гарнитурата, тие го градат целокупниот изглед на мебелот за дневна соба.
Сепак, ова не е причина да барате добар изглед како главен и единствен карактеристичен во нив. Нашата понуда ќе ве гали со стил, сјај, шарм - накит на вашата дневна соба.
Идеално, тие би ја надополниле секоја од понудите на Велеа Хоум за тапациран мебел.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 124/64/17 см, тежина 22 кг.
Пакет 2: 54/21/21 см, тежина 8 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Тиана 480.00 ден. 120.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не