Клуб маса Тиана, Тиана, светол орев | Vellea Home
Тиана

Клуб маса , светол орев

Клуб маса Тиана 1
Клуб маса Тиана 1_thumb
18200 ден
Попуст: -31%
12400 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Исклучителни клуб масички кои гарантираат цврстина и софистицираност за вашиот ентериер.
Вкусни димензии: L120 B80 H75 cм.
Изработена од фурниран МДФ + фурнир бука
Опремена со алуминиум, механизам за затегнување на топка и влошки за стапала кои го штитат подот од гребнатини.
Клуб масичките се меѓу мебелите што се избираат со посебно внимание, главно затоа што мора да бидат стилски и со естетски пријатен изглед. Во комбинација со комодата и софата, тие го градат целокупниот изглед на мебелот од вашата дневна соба.
Сепак, ова не е причина да се бара убавиот изглед како главна и единствена карактеристика во нив. Нашата понуда ќе ве гали со стил, сјај, шарм - скапоцен камен на вашата дневна соба.
Идеално, тие би го надополниле секој од предлозите на Vellea Home за тапациран мебел.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Цената на артиклите не вклучува инсталација, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени. Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 124/64/17 см, тежина 22 кг.
Пакет 2: 54/21/21 см, тежина 8 кг.
 
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Тиана 400.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не