Комода Ида | Велеа Хоум

Ида

Комода , антрацит мат + даб Евок

9900 ден
Попуст: -46%
5300 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L90 B43 H75 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
- грб ХДФ
- декори - антрацит мат + даб Евок
Оков
- водилки за фиоки
- рачки – алуминиум
Практичноста на мебелот не е неговата единствена суштина. Покрај функционалноста, дизајнот на мебел игра и естетска улога во ентериерот, што го одредува неговиот изглед. Комодата Ида е модерен и стилски предлог кој одлично се вклопува во секој дел од домот. Комодата е изработена од висококвалитетна ламинирана иверка. Навлаките се мазни со површини кои лесно се чистат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики во веќе постоечките бои на различните ткаенини / декори со оние на екранот на Вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Велеа Хоум.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од било какво грејно тело или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетувања на производите НЕ се покриени со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број пакети: 2
Пакет 1: 95/45.5/6.9 см., тежина 13.35 кг.
Пакет 2: 85.8/45.5/13 см., тежина 23.2 кг.

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Ида 2000.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не