Кожна спална Ливиана II | Велеа Хоум

Ливиана II

Кожна спална за душек 160/200 см. , сива + црна кожа

39700 ден
27100 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.
Може да се користи механизам за кревање на душекот.
За моделот погоден е механизам за кревање – специјален сет + дно од МДФ.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- L190 B225 H83 см
Материјали:
- еко кожа со висок квалитет
Тапацир / пополнување:
- полиуретанска пена, дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- иверица, цврсто дрво, HDF
- метални аголни плочи - * видете ја шемата за монтажа
За да ви понудиме повеќе луксуз и удобност во спалната соба, направивме модел за вас со импресивен вид и уникатна удобност. Уживајте во сон со спалната Ливијана, избирајќи душек погоден за вас од каталогот на ВЕЛЕА ХОУМ. Тапацирот на спалната е изработен од полиуретанска пена и силна еко кожа со одлична еластичност и издржливост што овозможува лесно одржување. Спалната Ливиана е изработена од материјали и елементи за поврзување со голема издржливост, обезбедувајќи зачувување на добар изглед долго време во секојдневната употреба. Сите материјали се сертифицирани и безбедни за здравјето на луѓето.
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3 (160/200)
Пакет 1: 170/40/15 см, тежина 6,5 кг.
Пакет 2: 230/85/35 см, тежина 31 кг.
Пакет 3: 170/30/15 см, тежина 20,5 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Ливиана II 1320.00 ден. 1080.00 ден. 300.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не