Кожна спална Вероника за душек 160/200 (без вкл. душек) | Велеа Хоум

Вероника

Кожна спална за душек 160/200 , бела + црна

Кожна спална Вероника за душек 160/200 (без вкл. душек) 1
Кожна спална Вероника за душек 160/200 (без вкл. душек) 1_thumb
26300 ден
17100 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.
Може да се користи механизам за подигнување.
Погоден е механизам за кревање – специјален сет + дно од МДФ.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- L240 B220 H91 см.
Материјали:
- лицев материјал – еко кожа
- хромирани ПВЦ лајсни
Тапацир:
- сунѓер, дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- иверица, МДФ, цврсто дрво
Тапацираната спална Вероника нуди незаменлив комфорт и достапен луксуз за секоја модерна спална соба. Спалната е тапацирана со луксузна еко кожа во стилска комбинација на бои. Спектакуларните хромирани детали го потенцираат неодоливиот дизајн на моделот. Еко кожата има еластична структура и мека пријатна на допир. Ткаенината е мазна, лесна за чистење и одржување.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек.
На илустрацијата креветот е со едностран душек.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Опрема: Број на пакувања: 3
Пакет 1: 243/91/10 см, тежина 30 кг.
Пакет 2: 216/37/20 см, тежина 20,3 кг.
Пакет 3: 220/41/18 см, тежина 28,6 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Вероника 1100.00 ден. 400.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не