Спален комплет Деница | Велеа Хоум

Деница

Спален комплет , даб коњак + црн сјај

53300 ден
Попуст: -45%
29200 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Комплетот вклучува кревет, плакар, комода, 2 ноќни шкафчиња.
Креветот е погоден за едностран или двостран душек 160/200 см.
Може да се користи механизам за подигнување на душекот - стандарден сет.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите и рамка за душек (латофлекс) со соодветна големина.
Рамката на душекот мора да биде висока не повеќе од 5 см.!
Димензии:
- кревет: L165 B206 H90 см.
- плакар: L180 B58 H220 см.
- комода: L90 B43 H76 см.
- ноќно шкафче: L54 B38 H30 см
Материјал:
- основа: ламинирана иверица
- предна страна/врати: црн сјај
- табла: црна еко кожа
- рачки: алуминиум/пвц
Декорација:
- даб коњак + црн сјај
- рачки: алуминиумски / ПВЦ
Спалната соба Деница е стилска комбинација од најмодерниот и функционален мебел од нашиот каталог.
Површини имаат ефектни декори, со висока отпорност, овозможувајќи брзо и лесно чистење.
Можете да купите механизам на гас, механизам за подигнување и дно за спалната. Механизмот ви овозможува да го користите просторот под душекот за чување постелнина и предмети.
Дното од МДФ дополнително ја стабилизира изградбата на рамката за спалната. Сите користени материјали се сертифицирани и безбедни за здравјето на луѓето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек.
На илустрацијата креветот е со едностран душек.
Цената на артиклите не вклучува монтажа, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
Број пакети: 10
Пакет 1: 221,8/68,7/5,1 см., тежина 38,7 кг.
Пакет 2: 185/60,5/6,6 см., тежина 31 кг.
Пакет 3: 92,6/53/6,6 см., тежина 17,3 кг.
Пакет 4: 217/94,5/3,6 см., тежина 39 кг.
Пакет 5: 206,2/34/8,1 см., тежина 26,4 кг.
Пакет 6: 180,8/96/6,6 см., тежина 25,3 кг.
Пакет 7: 116,5/47,5/10,6 см., тежина 26,5 кг.
Пакет 8: 75,4/39,7/5,1 см., тежина 5,5 кг.
Пакет 9: 59/42,5/8,6 см., тежина 10,3 кг.
Пакет 10: 59/42,5/8,6 см., тежина 10,3 кг. 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Деница 5040.00 ден. 1920.00 ден. 600.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не