Спална Фиера (за душек 160/200) | Велеа Хоум

Фиера

Спална за душек 160/200 , кафеава

Спална Фиера (за душек 160/200) 1
Спална Фиера (за душек 160/200) 2
Спална Фиера (за душек 160/200) 3
Спална Фиера (за душек 160/200) 4
Спална Фиера (за душек 160/200) 5
Спална Фиера (за душек 160/200) 6
Спална Фиера (за душек 160/200) 7
Спална Фиера (за душек 160/200) 1_thumb
Спална Фиера (за душек 160/200) 2_thumb
Спална Фиера (за душек 160/200) 3_thumb
Спална Фиера (за душек 160/200) 4_thumb
Спална Фиера (за душек 160/200) 5_thumb
Спална Фиера (за душек 160/200) 6_thumb
Спална Фиера (за душек 160/200) 7_thumb
30300 ден
20000 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.
Комплетот вклучува механизам за подигнување на гас (850N) за душек и иверица на дното - бел сјај.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- L173 B218 H98 см.
Материјали:
- лицев материјал - текстил со висок квалитет
Тапацир / пополнување:
- полиуретанска пена, памучна вата 150 гр/кв.м; дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- иверица, ламинирана иверица, цврсто дрво
Предности:
- сандак од ламинирана иверица / површината е мазна и лесна за одржување
- перници со отстранливи навлаки
- Пневматски механизам вклучен во комплетот
Хармонијата и атмосферата во домот се чувствуваат најсилни во спалната соба. Таму, боите и формите треба да сугерираат смиреност и безбедност. Спалната Fiera е елегантен предлог кој има шарм, стил. Рамката на душекот ја надополнува удобноста на двострани душеци и обезбедува природна циркулација на воздухот.
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 170/92/20 см, тежина 24 кг.
Пакет 2: 205/32/15 см, тежина 27,5 кг.
Пакет 3: 170/32/10 см, тежина 14,5 кг.
Пакет 4: 163/102/15 см, тежина 32 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Фиера 1100.00 ден. 700.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не