Спална Невија за душек 160/200 | Велеа Хоум

Невија

Спална за душек 160/200 , беж + кафеава кожа

25400 ден
17700 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Кожна спална Невија
Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.
Може да се користи механизам за подигнување.
Погоден е механизам за кревање – специјален сет + дно од МДФ.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- L170 B208 H101 см.
Материјали:
- лицев материјал – еко кожа со висок квалитет
Тапацир / пополнување:
- полиуретанска пена Т20/38, вата 150гр/кв.м; дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- иверица, цврсто дрво
Откријте вистински релаксирачки сон со супер удобниот кревет Невија. Нагласената елеганција на креветот му дава карактер на ентериерот и ја надополнува неговата атмосфера. Спалната е тапацирана со висококвалитетна еко кожа. Ткаенината е издржлива, со пријатно мазна површина. Моделот овозможува инсталирање на механизам за подигнување на душек, кој оптимално ќе го искористи просторот дома. Рамката на душекот ја надополнува удобноста на двострани душеци и обезбедува природна циркулација на воздухот.
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 180/110/10 см, тежина 20 кг.
Пакет 2: 210/40/30 см, тежина 25 кг.
Пакет 3: 180/40/20 см, тежина 13 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Невија 1320.00 ден. 1080.00 ден. 300.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не