Трпезариски стол Аполо | Велеа Хоум

Аполо

Трпезариски стол , темно кафеав со бел раб

Трпезариски стол Аполо 1
Трпезариски стол Аполо 1_thumb
2000 ден
Попуст: -33%
1300 ден/парче
Акција

Моделот може да се порачува само во комплет од: 4 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Достава: 7 дена

Моделот е достапен само во сет од 4 парчиња.
Димензии:
- седиште 42х42 см.
- потпирач за грб 30x55 см.
- висина на потпирачот за грб 97 см.
- обоени со спреј боја, сиви метални ногарки и тело
- седиште и потпирачот за грб - еко кожа
Дали забележавте дека меѓу сите други фактори, бојата игра исто така многу важна улога во изборот на мебел. „Класичните“ бои цреша, бука, венге, како и помодерните решенија во црна, црвена или бела боја се од интерес за мебел како плакари. Понудата овој пат е сет од 4 столчиња. Удобни се, изгледаат стилски и ќе бидат вистинскиот акцент што го барате. Еко-кожа на потпирачот за грб и седиште гарантира лесно одржување и јачина. Не двоумете се, вашите столчиња се во продавниците на ВЕЛЕА ХОУМ.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети и сечила, заради можноста за сечење или оштетување на површините.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлинa.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 85/46/24 см, тежина 17 кг .
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Аполо 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не