Стол Орин | Велеа Хоум

Орин

Стол , беж

3800 ден/парче

Моделот може да се порачува само во комплет од: 2 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Моделот е достапен само во сет од 2 парчиња.

Димензии:

- L45 B56 H90 см.

Градба:

- цврсто дрво

- структурно засилени споеви

Седиште:

- основа: зиг заг пружини + тапацирани појаси

- полнење: полиуретанска пена, кече

- полиестер текстил

Ако ви треба стол со одлична удобност, стил и квалитет, тогаш столот Орин е погоден за вас. Едноставната, но карактеристична линија на моделот му дава елеганција на ентериерот во трпезаријата. Орин столот обезбедува беспрекорна удобност, благодарение на специјалната еластична основа на пружини и ремени. Неговата конструкција е изработена од цврсто дрво кое гарантира одлична цврстина и стабилност. Клучните точки се дополнително засилени со челични штрафови. Столот е тапациран со текстил, со мека и пријатна на допир ткаенина.

 

Обрнете внимание!

Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.

При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети и сечила, заради можноста за сечење или оштетување на површините. Повредите од оваа природа нема да бидат прифатени како поплака. Константна изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и својствата на тапацирот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Дефекти од овој тип на производите НЕ се покриени со нивната гаранција.

Број на пакувања: 1

Пакет 1: 91/37/47 см, тежина 14.500 кг.

 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Орин 240.00 ден. 120.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не