Трпезариска маса Рената | Велеа Хоум

Рената III

Трпезариска маса , венге

premium
Трпезариска маса Рената 1
premium
Трпезариска маса Рената 2
premium
Трпезариска маса Рената 3
Трпезариска маса Рената 1_thumb
Трпезариска маса Рената 2_thumb
Трпезариска маса Рената 3_thumb
19400 ден
Попуст: -46%
10400 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии: L150 B90 H80 cм.
Боја - венге
Изработена е од гумирано дрво, кое има висока еластичност и е гаранција за издржливост при продолжена употреба.
Основата е изработена од една нога во форма V, целосно тапацирана во еко кожа, венге или беж. Еко кожата е отпорна на долгорочна употреба и лесна за одржување.
Веќе сте забележале, ова е различен производ. И оваа разлика не е само со дизајнот на масата Рената. Комбинацијата на форми и бои овде укажува на тоа дека можете да застанете овде дури и ако барате канцелариски мебел. Новите трендови во ентериерот понекогаш се изразуваат во пауза со традиционалните идеи за изгледот на производите. Ногата во форма на V е многу шик, зар не? Облечена е во еко кожа, а самата маса е направена од фурниран МДФ, а облогата создава сјаен ефект. За ваша погодност, ние исто така нудиме столици Пресиан, погодни за комплетен сет во трпезаријата. Изгледа веќе го замислите ова ремек дело во вашиот дом?
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети и сечила, заради можноста за сечење или оштетување на површините. Оштетувања од ваков карактер нема да бидат прифатени за рекламација. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број пакети: 2
Пакет 1: 153/92/5 см., тежина 26,3 кг.
Пакет 2: 93/50/35 см., тежина 23,8 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Рената III 800.00 ден. 200.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не