Трпезариска маса Тиана | Велеа Хоум

Тиана

Трпезариска маса, на продолжување , светол орев

20500 ден
Попуст: -29%
14600 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Трпезариската маса Тиана се комбинација на сила, квалитет, функционалност, совршено надополнети со нивниот елегантен изглед, кој пренесува стилски акцент на секој ентериер.
Вкусни димензии: L120 B80 H75 cм.
Димензии во продолжена положба: L150 B80 H75 cм.
- фурниран МДФ, бајц од Сирца, Италија, полиуретански лак од Милеси, Италија
- алуминиум, топчест механизам за истегнување
- подлошки за подножје кои го штитат подот од гребнатини.
Несомнено, изгледот не е најважната работа, особено кога станува збор за избор на трпезариска маса. Но, не можете да го игнорирате впечатокот што масата Тиана ќе ја направи на вашите гости, а да не ја спомнуваме довербата со која ќе ги поканите.
Ова е навистина уникатен производ кој ќе стане врвен додаток за мебелот во вашата кујна или трпезаријата.
Но, тоа не е сè. Исто така, ќе ве импресионира со удобноста што ја обезбедува за време на оброците. Силата не може да има смисла да се коментира. Масата е опремена со механизам топка за подлоги за продолжување и подножје кои го штитат подот од гребнатини
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Цената на артиклите не вклучува инсталација, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени. Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 120/80/17 см, тежина 27 кг.
Пакет 2: 74/21/21 см, тежина 15 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Тиана 240.00 ден. 360.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не