Трпезариски стол Елиз, Елиз, кафеав со беж раб | Велеа Хоум
Елиз

Трпезариски стол , кафеав со беж раб

Трпезариски стол Елиз 1
Трпезариски стол Елиз 2
Трпезариски стол Елиз 3
Трпезариски стол Елиз 4
Трпезариски стол Елиз 5
Трпезариски стол Елиз 1_thumb
Трпезариски стол Елиз 2_thumb
Трпезариски стол Елиз 3_thumb
Трпезариски стол Елиз 4_thumb
Трпезариски стол Елиз 5_thumb
3100 ден
Попуст: -31%
2100 ден/парче
Акција

Моделот може да се порачува само во комплет од: 2 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Моделот е достапен само во комплет од 2 парчиња.
Димензии:
- L43,5 B54 H93 cм.
Лицев материјал:
- високо квалитетна еко кожа
Тапацир / полнење:
- полиуретанска пена
Ногарки:
- цврсто гумено дрво
- Боја:  Венге
Прекрасниот мебел импресионира со оригинален дизајн и безвременска елеганција. Столот Елиз е пример за стил со кој вашата трпезарија секогаш ќе биде модерна. Столот е тапациран со еко кожа. Ткаенината има пријатно мека и мазна површина, лесна за одржување. Конструкцијата на столот е изработена од цврсто дрво.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети, заради веројатност за сечење на мебелот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 93/43/26 см, тежина 9,6 кг.

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Елиз 200.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не