Аголна гарнитура Мелвин S + потпирач за рака + полица | Велеа Хоум

Мелвин S

Аголна гарнитура + потпирач за рака + полица , сив , лев

46400 ден
37500 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев
сив

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
-L250 B90/158 H61/67 см.
-место за спиење 138/203 см.
Лицеви материјали: во наведените комбинации на бои
-текстил: полиестер
-перничиња: текстил: полиестер
-тапацир: сунѓер со висина од 12 см, полиестерска вата, дополнителни тапацирски
материјали
Градба:
-иверица, цврсто дрво
-потпирач за рака и полица: МДФ, иверица, боја венге
Предности:
-Ексклузивен дизајн
-Потпирач за рака и мини полица
Голем простор за лежење
Функција кревет: седиште кое се повлекува, грб што се спушта
-Сандак
Преминете на следното ниво на удобност дома со Софата Мелвин. Моделот е исклучително привлечен и нуди удобности што ги исполнуваат современите барања кај модерните домаќинства. Практичен начин да се претвори во голем кревет со механизам што ја олеснува употребата на сандакот под седиштето. Софата е целосно тапацирана со ткаенина отпорна на абење пријатна допир и лесна за одржување. Тапацирот е изработен од еластичен сунѓер и памучна волна - материјали со мекост и густина погодни за висока удобност на моделот. Кога се користи за спиење, Софата обезбедува удобен душек со вистински квалитет.
Одржување: Користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 185/90/70 см, тежина 78 кг.
Пакет 2: 180/80/50 см, тежина 50 кг.
Пакет 3: 18/180/65 см, тежина 17 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Мелвин S 840.00 ден. 2520.00 ден. 700.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не