Аголна гарнитура Принцес S II + клик-клак механизам | Велеа Хоум

Принцес S II

Аголна гарнитура + клик-клак механизам , светло кафеава + кафеава кожа , лев

40500 ден
31500 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
-L260 B178 H85/седиште 41 см.
-место за спиење L123 B200 см.
Лицев материјал:
-текстил: полиестер серија Soho (неткаен текстил)
-еко кожа
Тапацир/полнење:
-полнење: полиуретанска пена T25 со дебелина H8 см. – за седиштето
-тапацирска основа, ремени
Градба:
-иверица 1-в квалитет; цврсто дрво, ПДВ
-структурно засилени клучни места
Предности:
-Функција за кревет – клик-клак механизам
-сандак 2 парчиња.
-механизам за подигнување на гас (на седиштето)
-вклучени украсни перничиња
Да се има удобna, убавa и функционалna софа дома сега е опција која ви ја нудиме по привлечна цена. Принцес S е удобна аголна гарнитура, со квалитети прилагодени на вашето секојдневие. Софата е тапацирана со високо квалитетен текстил и еко кожа, кои обезбедуваат одличен изглед и лесно одржување. Текстилот има пријатно мека и мазна површина, густа структура и висока отпорност на абење. Моделот има вграден клик-клак механизам, кој брзо се трансформира во голем и удобен кревет. Пополнувањето е направено од полиуретанска пена T25 и памучна волна со соодветна густина и мекост за беспрекорна удобност. Софата принцезата S има два сандаци, со кои ќе имате дополнителен простор за складирање. Одржување: Користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број пакети: 2
Пакет 1: 168/96/85 см., тежина 42 кг.
Пакет 2: 178/92/85 см., тежина 52 кг.
 
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Принцес S II 840.00 ден. 1800.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не