Аголна софа Фокс, на спуштање | Велеа Хоум

Фокс

Аголна софа на спуштање , сива

36400 ден
Попуст: -44%
20400 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

сива

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- аголна софа: - L207 B140 H55 / 87 см.
- софа: - L240 B88 H87 см.
- област за спиење: 140/198 см.
Лицев материјал:
- полиестер
Тапацир / пополнување:
- основа: иверица
- полнење: полиуретанска пена T25 / 38 10 см.; памучна волна 150гр / кв.м.
Градба:
- дрво, иверица, ламинирана иверица; ПДВ
Предности:
* аголна софа
* сандак - 1 пар.
* отстранливи навлаки за перници со патент
* тапациран грб
Дизајнот на троседот Фокс импресионира со модерна функционалност и беспрекорна удобност. Исклучителна практичност на моделот е изразена во разновидноста на конфигурациите што се добиваат со поместување на одделните делови. Моделот лесно се претвора во долг тросед, аголен тросед, широка софа, единечен или двоен кревет. Фокс троседот е тапациран со висококвалитетен текстил со пријатно мазна и лесна површина за одржување.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 140/89/46 см, тежина 54 кг.
Пакет 2: 120/70/44 см, тежина 19 кг.
Пакет 3: 120/70/44 см, тежина 19 кг.
Пакет 4: 88/56/17 см, тежина 8 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Фокс 840.00 ден. 1920.00 ден. 500.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не