Бокс Спална Антара, Антара, сива | Велеа Хоум
Антара

Бокс Спална Антара , сива

Бокс Спална Антара 1
Бокс Спална Антара 2
Бокс Спална Антара 3
Бокс Спална Антара 4
Бокс Спална Антара 5
Бокс Спална Антара 6
Бокс Спална Антара 1_thumb
Бокс Спална Антара 2_thumb
Бокс Спална Антара 3_thumb
Бокс Спална Антара 4_thumb
Бокс Спална Антара 5_thumb
Бокс Спална Антара 6_thumb
67000 ден
Попуст: -28%
47900 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Во комплетот е вклучено 2 основи за душеци., 2 двострани душеци., дополнителен душек и табла.
Вкупни димензии:
- L179 B210 H115 см.
Душек:
- димензии: 80/200 см
- јадро од покет пружини
- термо, високоеластична полиуретанска пена 3030
- висококвалитетна жакард ткаенина
Дополнителен душек:
- високо еластична полиуретанска пена 4 см.
- трослојно трико, ватирано со памучна волна 250 г / м2
Градба:
- иверица
- цврсто дрво
Мирен и удобен сон е еден од предусловите за квалитетен одмор на човечкото тело. За нормален и здрав сон, удобноста обезбедена од душекот по ваш избор е исклучително важна. Креветот Антара гарантира беспрекорна удобност на двостраниот џебен душек со дополнителна мекост на дополнителниот душек. Комбинацијата на материјали со соодветна еластичност овозможува оптимална ортопедија и анатомија и го прави креветот одличен систем за спиење.
Креветот е тапациран со висококвалитетна текстилна ткаенина со висока отпорност на абење и лесно одржување.
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на ВЕЛЕА ХОУМ.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 8
Пакет 1: 203/83/22 см, тежина 18 кг.
Пакет 2: 203/82/27 см, тежина 18 кг.
Пакет 3: 205/10/117 см, тежина 33 кг.
Пакет 4: 205/10/117 см, тежина 33 кг.
Пакет 5: 181/120/10 см, тежина 31,6 кг.
Пакет 6: 160/30/30 см, тежина 7,6 кг.
Пакет 7: 30/19/11 см, тежина 2,1 кг.
Пакет 8: 30/19/11 см, тежина 1,7 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Антара 1100.00 ден. 2100.00 ден. 700.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не