Душек Amor, двостран 90/200 | Велеа Хоум

Амор

Душек, двостран 90/200 , 90/200

30900 ден
Попуст: -41%
17900 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Дебелина на душекот 23 см (+/- 2 см)
Состав на душекот
- Високо квалитетен текстил
- Обемна памучна волна
- Мемори гел пена
- Poket System
- Табла од еластична пена
Model Amor е удобен двостран душек со јадро изработено од високо технолошки пакет Multi Pocket System. Индивидуалните пружини во џебното пакување се индивидуално спакувани во текстилни џебови и независни едни од други. Секоја пружина реагира одделно на притисокот на човечкото тело, одржувајќи ја во правилна позиција и без напнатост. Multi Pocket System има докажано најдолг век на траење и обезбедува совршени перформанси на душекот со години. Движењето на прижините во јадрото на душекот обезбедува добра циркулација на воздухот и ја контролира влагата. Покрај тоа, овој душек е направен со слој од пена Memory Gel од едната страна. Ова ви овозможува да изберете чувство на мекост и удобност според индивидуалните преференции. Атрактивниот изглед на душекот се должи на специјалниот Amor текстил со тематски дизајн.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини/декори со оние на екранот на вашиот уред. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Број на пакувања: 1 (90/200)
Пакет 1: 100/40/40 см., тежина 11.5 кг.

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Амор 240.00 ден. 120.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не